INGINER OFERTARE - DEPARTAMENT TEHNIC HVAC - BRASOV
Black Sea Suppliers SRL
Brasov
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • persoana motivata, responsabila, dinamica, cu initiativa, abilitati comunicare si negociere;
  • studii superioare tehnice in domeniul instalatiilor;
  • experienta minim 2 ani in domeniul instalatiilor;
  • cunoasterea foarte buna a instalatiilor HVAC : selectie CTA-uri si sisteme VRV, termice / climatizare;
  • operare PC (MS Office obligatoriu)
  • engleza, franceza (avantaj),
  • permis auto (avantaj)
  • Descrierea jobului

  • Ofertare / proiectare tehnica pentru vanzarea si executia echipamentelor HVA;
  • Reprezentant vanzari pentru proiecte / firme de executie;
  • Se ofera salariu motivant, telefon, tichete masa.

    Raportați această lucrare