Asistent medical generalist
SC Ok Medical SRL
Brasov
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca te pasioneaza domeniul Sanatate, si :

  • ai lucrat in spitale sau clinici;
  • ai nevoie de o schimbare;
  • iti este usor sa comunici cu oamenii;
  • esti absolvent de studii superioare;
  • ai atitudine proactiva, cu orientare catre oameni;
  • Vino sa ne cunoastem!!! Restul detaliilor le vom povesti atunci cand ne vom intalni.

    Descrierea jobului

    Avem nevoie ca tu sa :

  • ai experienta intr-o institutie medicala - minim 3 ani;
  • preiei pacientul venit la recoltare;
  • pregatesti pacientul prin tehnici specificice in vederea recoltarii;
  • sa cunosti tehnicile de recoltare exudat faringian si nazal;
  • Oferim :

  • O super echipa alaturi de care vei lucra, de la care vei invata si, cu siguranta, vei evolua;
  • Un salariu atractiv.
  • Raportați această lucrare