Reprezentant Medical / DIVIZIA VETERINARA
Krka
Tulcea
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Profilul candidatilor :

  • pozitia libera este pentru DEPARTAMENTUL VETERINAR;
  • diploma universitara MEDICINA VETERINARA;
  • cunostinte de limba engleza;
  • permis auto;
  • disponibilitate de angajare 8ore / zi;
  • experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
  • Candidatii selectati :

  • vor promova medicamentele KRKA profesionistilor din domeniul medical VETERINAR;
  • zona arondata va fi compusa din judetele : Buc si Ilfov ( partial ), GR , CT , TL , BR , GL , CL , BZ
  • vor organiza intalniri cu profesionistii din domeniul medical VETERINAR.
  • Iti vom oferi salariu si bonusuri stimulative, masina companiei si educatie pentru a-ti asigura succesul.

    Descrierea jobului

    Daca doresti o munca interesanta, plina de provocari si dinamism, o atmosfera optimista si prietenoasa intr-o companie internationala, o dezvoltare profesionala si personala continua, inseamna ca esti persoana pe care Krka si-o doreste.

    Raportați această lucrare