Casier/Lucrator comercial si Vanzator
Quanta Resurse Umane SRL
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza rolurile de Casier / Lucrator Comercial si Vanzator pentru un important lant de supermarketuri si magazine, in Ghimbav.

Cerinte :

  • Experienta anterioara in comert - reprezinta un avantaj;
  • Orientare si deschidere catre client;
  • Responsabilitate si seriozitate;
  • Dinamism si spirit dе initiativa;
  • Flexibilitate si spirit dе echipa.

    Responsabilitati :

  • Indeplinirea corecta a sarcinilor specifice fiecarui post;
  • Cunoasterea si promovarea produselor marca proprie;
  • Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
  • Asigurarea unei imagini placute a magazinului;
  • Suport oferit colegilor, atunci cand este necesar;
  • Asigurarea ordinii si curateniei in spatial personal de lucru;
  • Respectarea valorilor companiei, avand un comportament aliniat acestor valori;
  • Scanarea produselor cumparate de clienti si incasarea contravalorii acestora in bani, prin carduri electronice sau bonuri valorice;
  • Detinerea cunostintelor despre modul de functionare al cuptorului de paine si realizarea procesul de coacere al produselor de panificatie;
  • Detinerea cunostintelor despre modul de functionare al aparatelor utilizate : cantar, masina de vidat, feliator, frigider, rotisor.

    Beneficii :

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa in valoare de 15 lei;
  • Bonus de prezenta.

    Pentru detalii : mtrasca quanta.com, 0733.940.132

    Datele cu caracter personal pe care ni le transmiteti, vor fi prelucrate cu scopul de a va ajuta la identificarea unor posturi potrivite, pentru care sa aplicati.

    Aceasta include trimiterea CV-ului dvs catre posibilii angajatori, mentinandu-va informat cu privire la viitoare oportunitati de munca prin metodele de comunicare furnizate de catre dumneavoastra.

    Conform Regulamentului European 2016 / 679, ati fost informat(a) ca, in orice moment, veti avea dreptul de a accesa datele dvs.

    cu caracter personal, dreptul de a rectifica datele dvs. cu caracter personal daca datele sunt incomplete sau inexacte, dreptul de a restrictiona prelucrarea datelor cu caracter personal (in cazul in care respectiva restrictie este justificata din punct de vedere legal) dreptul de a depune o plangere la autoritatea de supraveghere pentru protectia datelor si dreptul de a solicita incetarea prelucrarii datelor cu caracter personal.

    Raportați această lucrare