Programista JavaScript
COIG S.A.
Constanța, Romania
‎în urmă cu 4 ore
source : Just Join IT

Kilka słów o nas.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania.

Poszukujemy junior oraz middle developerów ze znajomością TypeScript / JavaScript.

Jeśli lubisz programować w nowoczesnych językach, chcesz się rozwijać, poszerzać zdolności programistyczne i nabywać dobre praktyki pod okiem najlepszych specjalistów oraz brać udział w całym procesie wytwarzania oprogramowania dla przemysłu to dołącz do naszego zespołu.

Oferujemy Ci możliwość pracy zespołowej i nabycia umiejętności w programowaniu obiektowym, tworzeniu poprawnego i czystego kodu, stosowaniu dobrych wzorców, posługiwaniu się bazami danych, projektowaniu frontendu, backendu Node.

js, pracy z Git oraz CI / CD.

Zdobywając u Nas wiedzę możesz stać się jednym z najlepszych specjalistów na rynku IT, wszystko zależy od Ciebie jaką wybierzesz ścieżkę kariery.

Główne zadania na stanowisku :

  • tworzenie i utrzymywanie kodu zgodnie z najlepszymi standardami,
  • współudział w projektowaniu i implementacji nowych funkcji ,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań programistycznych,
  • testowanie oprogramowania,
  • analizowanie błędów systemów,
  • dokumentowanie kodu,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • Dołącz do nas jeśli :

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty / -tki
  • masz wiedzę i doświadczenie w pracy z TypeScript, JavaScript - ES6 lub wyższy, Git, Npm, Node.js,
  • Dodatkowo - mile widziana znajomość :

  • Oracle SQL, PL / SQL, Oracle Sql Developer, Jenkins, Gitlab, ESlint, VSC
  • Rodzaj pracy : pełny etat

    W zamian oferujemy : Rozwój :

    Rozwój :

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • Opieka :

  • opieka medyczna dla Pracowników
  • grupowa oferta ubezpieczeniowa
  • Inne :

  • miejsce pracy : Katowice, ul. Mikołowska 100
  • parking dla rowerów na terenie firmy
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Zajęcia dodatkowe po pracy :

  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
  • Raportați această lucrare