Junior Buyer
Humangest Group
București
‎în urmă cu 21 ore
source : Infomunca
  • București
  • Pentru unul din clientii nostri, leader in furnizarea de echipamente, materiale si service in industria de semnalistica si productie publicitara, cautam Jr Buyer.

  • Descrierea jobului : - Initierea, lansarea, derularea si finalizarea procedurilor de achizitii (imprimante de mari dimensiuni, software si service pentru acestea, materiale flexibile pentru print, cerneluri si consumabile);
  • Mentinerea relatiilor comerciale cu furnizorii (80% straini);- Prospectarea piatei si realizarea comparatiilor de pret si produse intre furnizorii din portofoliu si cei potentiali;
  • Managementul stocurilor;- Optimizarea stocurilor, impreuna cu unul dintre owneri;- Raportare activitati. Pachet salarial atractiv.
  • Program fix L-V 9 17 : 30

    Requirements

  • Candidatul ideal : - Minim 2 ani experienta in domeniul achizitiilor;- Bune abilitati de comunicare in limba engleza (nivel mediu);
  • Studii superioare;- Cunostinte operare PC, in special Excel; experienta in folosirea sistemelor de tip ERP (MENTOR) reprezinta un avantaj;
  • Simt al responsabilitatii puternic dezvoltat si atentie marita la detalii;- Integritate, onestitate.
  • Raportați această lucrare