Reprezentant vanzari agricultura - Covasna / Harghita
TIMAC AGRO ROMANIA S.R.L.
Miercurea‑Ciuc
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare de preferat agronomice, finalizate cu diploma licenta-obligatoriu;
  • Cunostinte de tehnologie a culturilor;
  • Cunostinte privind produse de fertilizare, producatori, distribuitori, practicile de fertilizare din zona;
  • Experienta in vanzari;
  • Abilitati comerciale;
  • Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  • Posesor permis conducere categoria B.

    Descrierea jobului

  • Activitati specifice vanzarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata;
  • Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;
  • Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;
  • Analize privind piata, concurenta;
  • Propunerea de solutii tehnice adecvate conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata.

    OFERTA :

  • Salariu fix plus comision din vanzari;
  • Programe de instruire si dezvoltare (exemplu traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale);
  • Masina si telefon de serviciu.
  • Raportați această lucrare