Coordonator Judetean - organizare cursuri autorizate
SC STRUCTURAL EURO FOND & TRAINING SRL
Remote (de acasă)
‎în urmă cu 7 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Coordonatorul judetean trebuie sa fie obligatoriu persoana juridica : SRL, PFA, II, SRL-D

Forma de colaborare : contract de colaborare.

Descrierea jobului

Ce presupune aceasta colaborare :

  • Identificarea potentialilor cursanti;
  • Promovarea portofoliului nostru de cursuri
  • Organizarea cursurilor si a examenelor finale
  • Mentinerea relatiei cu AJPIS din judetul in care organizezi cursul
  • Mentinerea relatiei cu echipa de lucru din Bucuresti
  • Ce Oferim :

  • 50 % procent din vanzari;
  • Discount special pentru participarea ta la cursurile din portofoliul nostru
  • Ai parte de training online si acces la platoforma companiei de suport, din prima zi de la semnarea contractului;
  • posibilitatea de a face parte si din alte proiecte ale companiei : workshopuri, proiecte finantate din fonduri europene etc.
  • Raportați această lucrare