AGENT RENT A CAR - BOTOSANI
AUTONOM RENT A CAR
Botosani
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Noul nostru coleg trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte :

  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare;
  • Simtul umorului, orientare catre clienti, gandire pozitiva si entuziasm;
  • Persoana organizată, comunicativă, dinamică, capabilă să lucreze bine individual și în echipă;
  • Cunoștințe pachet Microsoft Office;
  • Cunoștințe limba engleză nivel mediu sau avansat;
  • Permis de conducere categoria B, cu minimum 1 an de experiență.

    Descrierea jobului

    Descrierea jobului si responsabilitatile viitorului coleg :

  • Va livra / prelua autoturismele oferite spre închiriere;
  • Va avea atribuții specifice de întreținere parc auto;
  • Va interacționa direct cu clienții și va reprezenta compania în relația cu aceștia;
  • Va prelua și confirma rezervări, va soluționa solicitările venite pe e-mail sau telefon, va face legatura între departamentele specifice;
  • Va raporta activitatea zilnică superiorului direct.

    Beneficii :

    Pachetul salarial este format din salariul de bază + bonuri de masă.

    Abonament medical la o clinică privată.

    Oportunități de creștere în cadrul companiei, în funcție de performanță și gradul de implicare.

    Investim în oameni și oferim suport pentru dezvoltare personală (cărți, cursuri).

    Suntem implicați în problemele comunității din care facem parte, de aceea ai posibilitatea să produci o schimbare cu ajutorul Fundației Autonom.

    Raportați această lucrare