Customer Service Specialist
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
3 zile în urmă

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Customer Service Specialist pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul telecomunicatii.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate;
  • Limba engleza la nivel mediu spre avansat;
  • Cunostinte MS. Office;
  • Atitudine orientate spre client;
  • Abilitati de comunicare excelente;
  • Responsabilitati :

  • Preluarea si rezolvarea solicitarilor si reclamatilor venite din partea clientilor pe e-mail si / sau la telefon;
  • Mentinerea unei legaturi stranse cu clientii companiei;
  • Monitorizarea indicatorilor cheie ai departamentului Customer Service si standardelor de performanta stabilite;
  • Oferirea suportului necesar in formarea noilor angajati;
  • Intocmirea rapoartelor saptamanale si lunare;
  • Trimiterea unor rapoarte regulate clientilor interni si externi privind serviciile si produsele companiei.

    Beneficii :

  • Pachet salariat motivant;
  • Bonusuri de perfoamnata;
  • Asigurare de sanatate privata;
  • Prime de sarbatori (Craciun si Paste).

  • LinkedIn 0
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite