Operatori pentru sectia de Imprimare
SC DMF POLIPLAST SRL
Focsani
‎‎în urmă cu 1 oră
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare tehnice, dе preferat in domeniul ingineriei, (constituie un avantaj pregatirea in domeniul electrotehnic, mecanica, automatica, chimie , protectia mediului sau existenta unor abilitati tehnice dobandite prin experiente profesionale anterioare )
  • Abilitati dе comunicare si lucru in echipa,
  • Capacitate dе organizare și monitorizare.
  • Capacitatea dе a lua decizii in timp scurt.
  • Descrierea jobului

  • Executa lucrari dе imprimare flexografica in opt culori pe utilaje moderne, UTECO, recent achizitionate ,
  • Respecta procesele tehnologice stabilite,
  • Participa la optimizarea cadrului tehnologic, conform planificarii departamentale;
  • Propune masuri pentru eficientizarea costurilor dе productie si a termenelor dе livrare cu respectarea conditiilor dе calitate;
  • Respecta standardele dе calitate a produselor imprimate,
  • Asigura asistenta tehnica in derularea optima a fluxului dе productie;
  • Introduce raportarile in programul informatic propriu, pentru fazele tehnologice dе productie cu respectarea termenelor impuse;
  • Asigura si raspunde dе pastrarea documentatiei tehnologice aferente produselor din fabricatie
  • Raportați această lucrare