Mecanic utilaje agricole
Tereos România S.A.
Turda
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Ai scoala profesionala si / sau o formare in domeniul mecanicii agricole si experienta de minim 3 ani ca mecanic de utilaje agricole.

Esti o persoana serioasa si harnica si iti place sa lucrezi in echipa. Esti adeptul lucrului bine facut, stii sa te adaptezi rapid la situatii noi, iar actiunile tale sunt prompte si eficiente.

Descrierea jobului

Activitatea ta se desfasoara in atelierul de reparatii masini agricole al fabricii sau in camp, la interventii. Esti subordonat sefului de sectie si principala ta activitate este aceea de realiza operatiunile de reparare, montare, demontare, curatare si conservare a utilajelor agricole.

Cunostintele practice de sudura reprezinta un plus.

Postul este in Luduş, Mures, la fabrica de zahar.

Raportați această lucrare