AGENT DE DISTRIBUTIE CAFEA ALFREO
SC FLEXPRESSO SRL
Iasi
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Cerinte :

  • Experienta, min 1 an, in vanzari / livrari distributie;
  • Atentie la detalii;
  • Bun utilizator de PC, in special Word si Excel;
  • Abilitati de comunicare adaptive functie de interlocutor;
  • Abilitatea de a lucra cu documente (intocmire, verificare);
  • Sa utilizeze si sa respecte standardele companiei;
  • Buna orientare in spatiu;
  • Bun conducator auto, permis auto categ B;
  • Abilitati de negociere si vanzare.
  • Corect, serios, cinstit, responsabil, loial,ordonat, foarte bine organizat, energic, simtul umorului;
  • Caracter integru;
  • Discernamant in luarea deciziilor;
  • Prezenta placuta si ingrijita;
  • Abilitati tehnice;
  • Rezistenta la stress.
  • Descrierea jobului

  • Deplasarea in zona alocata, pe rutele stabilite, pentru a lua comenzi, a livra marfa si a incasa;
  • Gestionarea relatiei cu clientul atat din perspectiva vanzarii cat si a incasarii;
  • Respectarea rutelor zilnice de vizitare, comunicate de Telesales, precum si planificarea si realizarea unor obiective specifice pentru acestea;
  • Realizarea tintelor de vanzari, de incasari, a parametrilor cantitativi si calitativi stabiliti precum si a altor obiective stabilite de directorul de distributie;
  • Efectuarea de rapoarte si analize despre activitatea depusa si transmiterea lor la termenele stabilite;
  • Monitorizarea informatiilor despre concurenta si a modificarilor aparute in activitatea clientilor;
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

  • pachet salarial atractiv functie de rezultate;
  • instruire initiala si periodica facuta de specialisti;
  • masina si telefon de serviciu;
  • Oportunitati de promovare;
  • Raportați această lucrare