AGENT DE VANZARI
MOOIRA STRATEGIC 168 S.R.L.
Romania
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare finalizate

Minim 3 ani experiență în domeniul vanzarilor

Cunoștințe bune de operare PC (Word, Excel)

Cunoasterea programului SMART BILL constituie un avantaj

Permis conducere categoria B

Bun negociator, responsabil, serios și proactiv

Descrierea jobului

Prezinta si promoveaza direct produsele si serviciile firmei prin realizarea de oferte pentru viitorii clienti, dar si pentru cei existenti

Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti

Mentine legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora

Preia comenzile telefonice de pe site-ul firmei si de pe site-urile anunturilor gratuite si / sau platite de firma, finalizeza comenzile, emite documentele de plata si transport

Urmareste statusul comenzilor pana la finalizarea acesteia ( plata si livrare )

Raspunde de indeplinirea ritmica si de calitate a sarcinilor specifice postului

Mediu de lucru stimulativ

Pachet salarial și beneficii atractive

Suport continuu pentru dezvoltare profesională

Adaugați la favorite
Eliminați de la favorite