Mecanic confecții textile
HELD FASHION SRL
Cluj‑Napoca
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

trebuie să dețină :

  • Experiență de mai mulți ani în repararea și reglarea mașinilor de cusut specifice industriei confecțiilor ( mașină simple Brother, Juki;
  • mașini de 3 și 5 fire Yamato și Brother; mașini überdeck; mașini pichir; mese de călcat / generatoare de abur Veit etc.);
  • Experiență în utilizarea și reglarea diverselor aparate și accesorii pentru mașinile de cusut;
  • Experiență în funcționarea și reglarea echipamentelor din sala de croi (cutter, mașini de șpănuit, prese etc.)
  • Abilități de comunicare și spirit de echipă dezvoltate
  • Cunoștințe electronice și electrice reprezintă un avantaj
  • Descrierea jobului

    Jobul presupune pregătirea, repararea și păstrarea în bună stare a stocului de mașini și echipamente de producție aferente fabricării de articole de confecții textile, inclusiv gestionarea stocului de piese de schimb aferent.

    Beneficii :

    Pachet salarial motivant, tichete de masă, decontare integrală transport, asigurare medicală, un mediu de lucru dinamic și plăcut

    Raportați această lucrare