Reprezentant vânzări cu limba germană
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Dej
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare (avantaj profil tehnic sau economic);
  • 1 an experienţă în vânzări B2B (vânzări directe sau telesales);
  • Limba germană B2 şi engleză la nivel avansat;
  • Permis de conducere categ.B;
  • Disponibilitate pentru deplasări în străinătate;
  • Persoana pragmatică, orientată spre rezultate concrete;
  • Excelente abilităţi de comunicare, interrelaţionare și negociere.
  • Descrierea jobului

  • Realizarea planului de vânzări prin vânzarea directă;
  • Promovarea şi prezentarea serviciilor oferite de companie (FTL / LTL, internaţional, intracomunitar, regional, intern, depozitare Cluj-Bucureşti);
  • Prospectarea continuă a pieţei în vederea identificării și abordării clienţilor noi;
  • Menţine şi dezvoltă relaţii profesionale cu clienţii în vederea menţinerii unui nivel ridicat al satisfacţiei clienţilor şi fidelizării acestora;
  • Urmărește dezvoltarea unui parteneriat de durată cu clienţii;
  • Stabilirea rutelor şi organizarea deplasărilor în ţară şi în străinătate;
  • Pregătirea documentaţiei pentru licitaţii.
  • Beneficii :

  • Tichete de masă;
  • Asigurare medicală;
  • Bonus anual în funcţie de realizări.
  • Raportați această lucrare