ARHITECT
SC Bau Stark SRL
Bucuresti
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP
  • AutoCad;
  • Capacitate de a lucra in echipa;
  • Gandire si actiune anticipativa;
  • Gandire pozitia, optimism si incredere in fortele proprii (o construim impreuna daca e nevoie);
  • Atentie la detalii;
  • Seriozitate, organizare si eficienta;
  • Constituie un avantaj :

  • Experienta de cel putin 2 ani intr-o pozitie similara;
  • SketchUp modelare 3D
  • Allplan Nemetschek / ArchiCAD / Revit (modelare 3D si / sau BIM)
  • Adobe Photoshop
  • Cunoasterea diferitelor programe de randare
  • Abilitati de comunicare interpersonala, comunicare business;
  • Cunoașterea legislației și normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare cu precadere : HG907 / documentatii pentru lucrari publice, Ord 914 (Lucrari cu specific medical), P118, Legislatie de proiectare cu privire la obiective de invatamant sau medicale (centre DGASPC);
  • Orientare catre rezultate
  • Atitudine orientata catre client; capacitate de a oferi solutii optime clientilor.
  • Descrierea jobului

  • Proiectare generală - fazele SF, DALI, DTAC si PT;
  • Asistenta tehnica pe perioada executiei, colaborarea cu echipa de executie;
  • Colaborare cu inginerii de specialități - rezistență, instalații;
  • Lucrul de concept in echipa;
  • Prezentari si sustinerea proiectelor;
  • Relevee si vizite pe teren.
  • Beneficii

  • Pozitie pe termen lung intr-o companie serioasa;
  • Se poate efectua stagiul pentru DS OAR;
  • Salariu atractiv si stabilitate din punct de vedere financiar;
  • Mediu profesionist de lucru;
  • Ocazia de a lucra in proiecte ce vizeaza o gama larga de functiuni;
  • Ocazia de dezvoltare profesionala si personala
  • Decont carburant avantaj permis de conductie categ. B
  • Raportați această lucrare