OPERATOR INTRODUCERE DATE
HOLLEMAN
Alexandria
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Descrierea jobului

Angajăm o persoană pentru poziția de operator introducere date. Activitatea se desfășoara în Comuna Frăsinet, Jud. Teleorman (lăngă Gălăteni).

Experiența în contabilitate primară constituie un avantaj. Asigurăm transport de la Alexandria la Frăsinet și oferim salariu atractiv, legal.

Cunoașterea operării calculatorului (Microsoft Excel, Word) este o condiție obligatorie si se verifică la interviu.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la adresa hr holleman.ro

Raportați această lucrare