Customer Care in Italian (Cluj-Napoca)
SYKES ENTERPRISES EASTERN EUROPE S.R.L.
Cluj‑Napoca
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Vorbești limba Italiană la un nivel mediu sau avansat și ai cunoștiințe de utilizare a calculatorului?
  • Ești o persoană calmă, comunicativă și plină de entuziasm și îți place să ajuți oamenii din jurul tău?
  • Ești în căutarea ACELUI loc de muncă unde să-ți începi cariera și să te dezvolți într-un mediu multicultural?
  • Dacă răspunsul tău este de 3 x DA, atunci alătură-te echipei noastre !

    Descrierea jobului

    Deoarece ne dorim să fim colegi pe termen lung, sperăm să ți se potrivescă descrierea de mai jos :

  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi;
  • Capacitatea de învățare și dorința de autoperfecționare;
  • Preluarea apelurilor venite din partea clienților cu diferite întrebări;
  • Abilități de rezolvare a problemelor prin intermediul telefonului, e-mail sau prin rețelele de socializare.
  • Noi putem să-ți oferim, în schimbul eforturilor tale, următoarele beneficii :

  • O echipă ambitioasă și pozitivă, într-o atmosferă prietenoasă;
  • Mediu de lucru profesionist și clienți de renume internațional;
  • Oportunitatea de a-ți dezvolta cariera și de a promova rapid în cadrul companiei;
  • Training profesional ;
  • Feedback constant pentru a te ajuta să te dezvolți;
  • Bonus de performantă atractiv;
  • Bonuri de masă de 15 RON / zi;
  • Asigurare medicală privată;
  • Petreceri și activități de teambuilding cu echipa.
  • Raportați această lucrare