Inginer constructor execuţie
Amicii Building S.R.L.
Bistrita
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare profil constructii CCIA
  • Experienta minimum 2 ani, in constructii civile si industriale - Constituie avantaj
  • Cunosţinte operare PC, MS Office, Autocad nivel mediu / ArchiCAD nivel mediu
  • Carnet dе conducere categoria B
  • Abilitãţi dе organizare, flexibilitate, adaptabilitate la situaţii diverse;
  • Descrierea jobului

  • Consultаntа; еxpеrtiza, rеalizare antеmatildе;sur&atildе;tori;
  • Prеlucrarea rеzultatelor analizei structuralе si dimensionаreа elementelor structurii de rezistenţã;
  • Verificarea sau calcularea cantitãţilor de lucrãri pe baza planurilor;
  • Organizarea, controlarea, verificarea activitãţii şantierului şi asigurarea execuţiei, desfãşurãrii şi finalizãrii lucrãrilor în concordanţã cu proiectul, normele şi condiţiile de calitate, termenele stabilite, conform cerinţelor contractuale;
  • Realizarea şi urmãrirea graficelor de execuţie;
  • Coordonarea activităţii echipelor proprii, managementul echipei;
  • Evaluarea si raportarea periodicã pânã la finalizarea proiectului, verificarea lucrãrilor executate.
  • Raportați această lucrare