Responsabil proces de producție
SIGNUP.WORK
Iaşi, ro
5 zile în urmă

Job Description

Colaboratorul nostru, care activează în domeniul zootehnic, cu sediul în județul Iași, caută responsabil proces de producție în abator de porc.

Locul de muncă este în județul Iași.

Requirements

Cerințe și responsabilități :

  • studii de specialitate finalizate - Ingineria produselor alimentare sau Medicina veterinară
  • permis de conducere - avantaj
  • cunoștințe de limba engleză
  • experiență anterioară - avantaj
  • organizarea activității de abatorizare
  • monitorizarea și implementarea procesului de producție
  • respectarea măsurilor de igienă
  • capacitatea de a lucra eficient în echipă
  • Se oferă :

  • pachet salarial corect
  • asigurare transport
  • posibilitate de a evolua profesional
  • Requirements

    Cerințe și responsabilități : studii de specialitate finalizate permis de conducere - avantaj cunoștințe de limba engleză experiență anterioară - avantaj organizarea activității de abatorizare monitorizarea și implementarea procesului de producție respectarea măsurilor de igienă capacitatea de a lucra eficient în echipă

    Raportați această lucrare