Agent Securitate-Securitate-Auchan Oradea
Auchan Romania
ORADEA
5 zile în urmă

Responsabilități

  • Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor;
  • Verifica prin sondaj corectitudinea facturarii produselor la casele de marcat;
  • Previne si combate sustragerile si distrugerea produselor din magazine;
  • Controleaza ambalajele produselor voluminoase achizitionate de clienti si corectitudinea facturarii acestora;
  • Asigura un climat de siguranta clientilor si angajatilor magazinului.
  • Profilul candidatului

  • Studii minime 10 clase
  • Experienta in domeniul pazei bunurilor si valorilor
  • Atestat profesional de agent paza si protectie (minim)
  • Experienta in asigurarea securitatii spatiilor comerciale (constituie avantaj)
  • Aplică