Auchan Tg Mures Sud angajeaza Macelar
Auchan Romania
TARGU MURES
2 zile în urmă

Responsabilități

  • Participa la fabricarea produselor, cunoaste si respecta gama de produse si retete;Este responsabil de igiena spatiului de lucru;
  • Se asigura de pozitionarea corecta a etichetelor (completarea corecta a pancartei de pret), cu preturile de vanzare si termenele de valabilitate noi ;
  • Verifica si asigura respectarea termenelor de valabilitate pentru toate produsele prezente la vanzare;Preia comanda clientului, fiind la curent cu produsele proaspat sosite, cu produsele promotionale sau la pret redus.

    Profilul candidatului

  • Studii medii absolvite. Diploma de calificare macelar;Persoana dinamica, comunicativa, cu initiativa si spirit de echipa;
  • Deschidere spre relationare cu clientii;Experienta in domeniul comercial poate fi un avantaj