Sales Representative - materii prime plastice
Quanta Resurse Umane SRL
Otopeni
‎în urmă cu 8 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane angajeaza Sales Representative , pentru o companie distribuitoare de materii prime plastice.

Cerinte :

  • Experienta in vanzare de servicii;
  • Experienta in vanzarea produselor de tip masterbatch si polimeri, minim 2 ani;
  • Cunostinte operare Pachet Office;
  • Permis de conducere : categoria B.
  • Responsabilitati :

  • Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
  • Urmareste eligibilitatea clientilor :
  • Intocmeste oferte de marfuri;
  • Transmite feedback la ofertele trimise, in vederea identificarii oportunitatilor de colaborare;
  • Acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
  • Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
  • Intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
  • Studiaza posibilitatea dezvoltarii portofoliului de produse, prospecteaza piata in acest sens.
  • Se ofera :

  • Masina serviciu, telefon, laptop;
  • Pachet salarial format din parte fixa + comision + tichete de masa;
  • Program Luni Vineri, 09 : 00 17 : 00.
  • Sediul : Otopeni.
  • Raportați această lucrare