Operator Call Center
SUPERPANTOFI.RO
Bucuresti
4 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa Superpantofi.ro este in cautarea unei noi colege pentru Departamentul de Call-Center. Daca iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara, sa inveti lucruri noi si sa-ti perfectionezi abilitatile de comunicare, aplica ACUM un CV! Avem un singur post disponibil!

Iti oferim posibilitatea sa cresti profesional alaturi de noi!

CERINTE :

  • cunostinte operare PC si Internet.
  • cunostiinte de operare programe office : Word, Excel.
  • atitudine pozitiva
  • seriozitate
  • sa poata gestiona mai multe taskuri in acelasi timp
  • disponibilitate de a lucra peste program (ore suplimentare platite)
  • RESPONSABILITATI :

  • preia apelurile telefonice si suna clientele pentru confirmarea comenzilor
  • raspunde cererilor clientelor pe e-mail
  • gestioneaza retururile de la curieri
  • BENEFICII OFERITE :

  • SALARIU : 2000 LEI
  • Masa de pranz asigurata
  • Orele suplimentare se platesc
  • Colectiv tanar, dinamic si prietenos
  • Adresa locului de munca : zona metrou Jiului
  • Raportați această lucrare