Inginer Ofertare
Smart HR
Cluj-Napoca, Nord-Vest
4 zile în urmă
source : Jooble

Smart HR recruteaza pentru unul din clientii sai, Inginer Ofertare lighting.

Beneficii :

  • salariu atractiv
  • telefon
  • Sarcini si responsabilitati?

  • oferteza solutii / produse lighting
  • realizeaza calcule luminotehnice pentru diverse proiecte;
  • echivaleaza solutii lighting identificand in portofoliul companiei solutii echivalente cu cele date in documentatii, urmarind incadrarea intr-un buget;
  • prezinta produsele, solutiile si serviciile companiei, ofera suport tehnic echipei de vanzari.
  • Criterii obligatorii

  • Cel putin 3 ani intr-o pozitie similara;
  • Inginer Inginerie electrica;
  • Criterii optionale

  • experienta in proiecte de iluminat public prezinta un avantaj;
  • experienta in ofertarea si a altor materiale electrice constituie avantaj;
  • Bine ai venit!

    Ai ajuns in universul joburilor inteligente! SMART HR ofera de 19 ani servicii integrate de resurse umane.

    Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job in Cluj Napoca sau in alt oras al tarii?

    Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înregistrare!

    Raportați această lucrare