RETAIL TRAINER ( FORMATOR ) - OLTENIA
INSTORE POWER PROVIDER S.R.L.
Romania
19 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinte bune de limba engleza;
  • Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
  • Excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare;
  • Initiativa, proactivitate, lucru in echipa;
  • Persoana charismatica, persuasiva, organizata;
  • Disponibilitatea pentru deplasari in tara -75%
  • Permis de conducere de min 1 an
  • Descrierea jobului

  • Identificarea nevoilor de training, planificarea si livrarea programelor de training;
  • Elaborarea si customizarea programelor de training, a studiilor de caz, a jocurilor de rol;
  • Generarea de feedback-uri participantilor la curs;
  • Realizarea raportarilor periodice catre clientii interni;
  • Inaintarea propunerilor de programe pentru nevoile identificate in timpul sesiunilor de training;
  • Asigurarea suportului in organizarea / administrarea trainingurilor din cadrul companiei;
  • Participarea la elaborarea bugetului de training;
  • Implicarea in diverse proiecte de dezvoltare organizationala.
  • Oferim : Salariu motivant

    Echipa tanara

    Autoturism de serviciu + laptop+telefon

    Diurne si cazare in cazul deplasarilor

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite