Asistent marketing - vanzari
COLLOSEUM LOGISTIC SRL
Romania
29 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare de lunga durata finalizate;
  • Cunoștințe de operare pe calculator : Microsoft Office (word, excell, power point), navigare Internet;
  • Cunoștințe minime de html si wordpress;
  • Experiența in social media, promovare online, magazine online - constituie un avantaj;
  • Aptitudini speciale : creativitate, exprimare verbală și scrisă;
  • Experiența în vanzari constituie un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Descrierea jobului

  • Promovarea serviciilor companiei in randul pietei tinta - national si international;
  • Identificarea modului de structurare a pieţei : clienţi actuali, clienţi potenţiali;
  • Propune si implementeaza campanii de vanzare si comunicare cu publicurile tinta.

  • Promoveaza si vinde pachete de servicii - evenimente, logistica, servicii de organizare evenimente;
  • Participa la evenimente in tara si in strainatate.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite