Manager depozit Galati
SC Solville SRL
Romania
17 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Coordonarea si supervizarea gestiunii stocurilor : receptie, inregistrare, stocare si livrare produse;
  • Planificarea, coordonarea şi controlarea activitatii personalului depozitului;
  • Organizarea şi administrarea în condiţii optime a spaţiului de depozitare;
  • Monitorizarea calitatii, costului și eficienței recepției, depozitării, mișcării și prelucrării marfurilor;
  • Propunerea şi implementarea măsurilor de eficientizare a fluxului de marfă în depozit;
  • Coordonarea si supervizarea activitatii de intreținere si control periodic al materialelor de lucru si recomandarea privind eficientizarea;
  • Asigurarea activităților personalului in conformitate cu normele privind siguranța si sanatatea in munca;
  • Experiență de minim 2 ani într-o poziție similară;
  • Studii superioare finalizate;
  • Limba engleza - nivel avansat;
  • Descrierea jobului

  • Salariu motivant, negociat in urma interviului(baza fixa) ;
  • Posibilitate de avansare;
  • Training de specialitate in Olanda;
  • Lucrul intr-o echipa dinamica si tanara;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite