Reprezentant Vanzari Stomatologie
MEDICA M3 COMEXIM SRL
Romania
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Bune abilitaţi de comunicare, vânzare si negociere;
  • Cunoştinţe bune operare PC (MS OFFICE, Internet, E-mail);
  • Cunostinte comerciale despre piata locala si produsele de stomatologie constituie avantaj;
  • Descrierea jobului

    Promoveaza produsele specifice de stomatologie si de laborator de tehnica dentara catre clientii din portofoliu.

    Stabileste, dezvolta si mentine relatiile cu clientii, prin vizite, sms, email.

    Identifica clienti noi in aria de activitate.

    Participa la diverse evenimente si intalniri (expozitii, simpozioane), in functie de caz.

    Urmareste indeplinirea obiectivelor individuale si contribuie la realizarea obiectivelor firmei.

    Oferim :

    Salariu atractiv in functie de realizari.

  • Training-uri orientate pe dezvoltatrea de abilitati specifice activitatii;
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite