FIELD SUPERVISOR
SC ALKA TRADING CO SRL
Romania
7 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Candidatul ideal;
  • Experienta in vanzari - minim 2 ani (FMCG prezinta un avantaj);
  • Experienta in coordonarea unei echipe - minim 1 an;
  • Abilitati avansate de planificare si organizare;
  • Capabil sa ia decizii si initiativa;
  • Abilitati avansate de comunicare si negociere;
  • Studii superioare finalizate;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunostinte PC ( Excel,World,Power Point )
  • Descrierea jobului

  • Responsabilitati;
  • Realizarea obiectivelor de vanzari : activare clienti, vanzare produse focus, asigurarea distributiei si incasarea debitelor;
  • Dezvolta si actualizeaza planul împreună cu oamenii din subordine, acoperirea eficientă a zonei;
  • Urmareste realizarile pentru a identifica actiuni de imbunatatire si solutii in functie de situatie;
  • Verifica respectarea procedurile de lucru specifice activitatii;
  • Dezvolta echipa prin feedback si coaching pe teren;
  • Monitorizeaza utilizarea eficienta a resurselor alocate :
  • Conduce procesul de evaluare anuală a performantei pentru toti reprezentantii de vanzari din subordine.
  • Oferim;
  • Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;
  • Compensare competitiva in functie de realizari;
  • Apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica.
  • Cursuri dezvoltare personala si profesionala
  • Asigurare si servicii medicale complete
  • Aplică