Operator Call-Center - lb.romana (doar Galati)
Site online incaltaminte
Romania
22 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Vrei o cariera in domeniul online?
  • Doresti sa lucrezi intr-un mediu tanar, prietenos dar si foarte ambitios?
  • Iti doresti un start sau sa lucrezi intr-o companie nationala, care te va ajuta sa te dezvolti profesional? Daca da, atunci te asteptam cu mare drag in echipa noastra! Job-
  • ul este valabil doar pentru cei care locuiesc in orasul Galati si / sau imprejurimi.

    Ce iti oferim ?

  • training si un program dinamic care te vor ajuta sa te integrezi intr-o echipa profesionista
  • program fix de Luni pana Vineri, intre 08 : 00-16 : 30 (din care 30min pauza de masa)
  • salariul pentru inceput este de 1500 lei net("in mana")
  • contract pe o perioada nedeterminata de timp
  • mediul de lucru atractiv si provocator
  • lucrul cu o echipa dinamica si tanara
  • transportul este asigurat de firma
  • Ce dorim de la tine?

  • sa fii o persoana responsabila si serioasa
  • capacitate de relationare si lucru in echipa, initiativa, atentie la detalii, perseverenta, capacitate de comunicare eficienta scris si oral;
  • o buna stapanire a gramaticii limbii romane
  • experienta anterioara pe un post asemanator reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
  • cunostinte minime / de baza operare calculator (microsoft office)
  • Adresa pc.de lucru : Str. Cetatianu Ioan Nr.15, Hala 5 (in spate la Metro) Transportul este asigurat de firma.

    Descrierea jobului

  • sa interactionezi cu clientii telefonic si in scris, intr-un mod cat mai placut si profesionist
  • sa gestionezi situatia comenzilor plasate online pe site
  • sa identifici in mod corect produsele necesare comenzilor inregistrate
  • sa oferi suport clientilor privind produsele afisate pe site
  • Site online incaltaminte 4 anunțuri active

    Locația jobului

    Str. Cetatianu Ioan Nr.15, Hala 5, Galați 800198, România

  • Entry-Level (
  • Mid-Level (2-5 ani)
  • Telecomunicatii
  • Relatii clienti / Call center
  • Internet / e-Commerce
  • Office / Back-office / Secretariat
  • Industrie

  • Call-center / BPO
  • Media / Internet
  • Comert / Retail
  • Publicitate / Marketing / PR
  • Aplică
    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite