Operator depozit
Select Auto SRL
Baia Mare
‎în urmă cu 8 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Daca doresti sa lucrezi intr-o companie care ofera siguranta, dezvoltare profesionala si sa fii rasplatit corect pentru munca depusa?

Te asteptam sa faci parte din echipa noastra.

Descrierea jobului

  • Preluare marfa de la transportatori;
  • Receptia calitativa si cantitativa a produselor in baza documentelor de livrare;
  • Verificare marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Aranjare marfa pe rafturi;
  • Organizarea si utilizarea eficienta a spatiului de depozitare a marfurilor;
  • Pregatirea coletele pentru expediere. Impachetarea / ambalarea coletele pe baza facturilor si documentelor de expediere / awb;
  • Predarea coletelor catre curieri conform graficului de livrare;
  • Participarea la activitatea de inventar derulata de companie;
  • Aplicarea procedurilor pentru optimizarea activitatilor din depozit
  • Executarea operaţiunilor în graficul stabilit;
  • Verificarea coletelor retur si procesarea acestora conform procedurilor companiei;
  • Respectarea conditiilor si standardelor de depozitare, legislatie de gestiune a stocurilor
  • Sa asigure ordine si curatenie in depozit;
  • Autorizatie stivuitorist si experienta in depozite cu sistem prin scanare constituie un avantaj!

    Beneficii :

  • Echipa tanara, mediu de lucru placut
  • Program de lucru 8 ore
  • Nu se lucreaza in weekend si sarbatori legale
  • Stabilitate. Pozitie pe termen lung
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Pachet salarial intre 2200 si 3000 Ron in functie de experienta
  • Raportați această lucrare