Consilier vanzari Piese Auto
Sc Auto Albina Srl
Suceava
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

CERINŢE :

Experienţă dovedită pe o poziţie similară în piaţa constituie avantaj

  • Bune cunoştinţe de operare programe de identificare piese auto;
  • Experienţă în lucrul cu clienţii;
  • Cunoştinţe de operare a MS Office;
  • Abilităţi excelente de comunicare şi convingere;
  • Încredere în propriile forţe, spirit de echipă, răbdare;
  • Persoană serioasă, determinată, responsabilă şi ambiţioasă

    Oferim :

    Salariu motivant fix plus bonus din vanzari

    Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si entuziasta, cu mari planuri de viitor

    Descrierea jobului

    Consilier vanzari piese auto

    DESCRIEREA POSTULUI :

  • Identificarea reperelor de piese auto în programe specializate, la solicitarea clienţilor;
  • Operarea comenzilor făcute in magazin, telefonic sau online de către clienţi

  • Ofertarea produselor către clienţi;
  • Consilierea tehnică a clienţilor şi implicarea directă în promovarea ofertei făcute.

    Raportați această lucrare