Referent Achizitii
Excon Consultanta
Intrarea Liteni, Bucuresti, Romania
5 zile în urmă

EXCON CONSULTANTA (www.excon.ro), firma de consultanta in resurse umane, recruteaza Referent Achizitii pentru clientul sau, companie care activeaza in domeniul comertului cu produse agricole.

Cerinte :

  • Studii superioare finalizate;
  • Cunostinte solide de limba engleza;
  • Cunostinte Microsoft Office;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Responsabilitati :

  • Asigura suport in derularea relatiei de colaborare cu furnizorii;
  • Intocmeste si analizeaza cererile de oferta;
  • Participa la negocierea contractelor cu furnizorii;
  • Intocmeste contractele, listele de preturi, conditiile negociate;
  • Lanseaza comenzile de aprovizionare și monitorizeaza finalizarea acestora pana in momentul receptiei;
  • Organizeaza si mentine evidenta comenzilor de aprovizionare, atat pe suport hartie, cat si electronic.

    Beneficii :

  • Pachet salarial motivant + tichete de masa;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Programe de instruire si dezvoltare;
  • LinkedIn 0
  • Aplică