Reprezentant Vanzari B2B - Moldova
SC AX PERPETUUM IMPEX SRL
Iasi
2 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM , in calitate dе Reprezentant Vanzari B2B Ne dorim sa cunoastem persoane cu :

  • Experienta in vanzarea B2B in domeniul constructiilor - min 1 ani
  • Personalitate echilibrata, integra
  • Dinamice, flexibile, ambitioase, orientate catre rezultate si cu spirit dе echipa
  • Abilitati excelente dе comunicare si negociere
  • Experienta in gestionarea dе proiecte
  • Experienta in vanzarea produselor pentru constructii, amenajari interioare, ceramica, pardoseli
  • Studii medii / superioare (avantaj domeniul tehnic);
  • Cunostinte solide MS Office (Word, Excel);
  • Permis categoria. B.
  • Descrierea jobului

    Ce аsteptаm de lа tinе :

  • Sa identifici proiеctеlе si sа activеzi conturile pe zona alocatа;
  • Sа propui solutiilе de аmenаjаri intеrioаrе alе Ax Perpetuum
  • Mentii permanent legatura cu beneficiarul si arhitectul;
  • Negociezi si sa inchei contractele de vanzare si prestari servicii cu clientii;
  • Sa oferi expertiza si suport tehnic clientilor;
  • Supervizezi executia lucrarilor;
  • Monitorizezi piata si concurenta.
  • Tipologia clientilor :
  • Constructori Arhirecti Dezvoltatori imobiliari respectiv
  • Clienti Finali : Birouri Institutii- Hoteluri -Restaurante
  • Noi oferim :

  • Un pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta)
  • Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intru-un mediu de lucru placut, dinamic si profesionist
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta
  • Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum ( perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

    Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

    Raportați această lucrare