Contabil cu limba franceza
Franco Jobs
Bucuresti, Romania
5 zile în urmă

Candidatul ideal

Asteptam cv-ul dvs daca :

  • Vorbiti limba franceza nivel avansat sau cel putin nivel B2
  • Aveti studii economice
  • Aveti intre 1-3 ani experienta ca si contabil
  • Ideal experienta intr-un cabinet de contabilitate (gestionarea dosarelor mai multor societati)
  • Va caracterizati prin dinamism, adaptabilitate si munca in echipa si rigurozitate
  • Descrierea jobului

    Compania noastra cauta un candidat pentru postul de contabil francofon pentru activitati de contabilitate in sistem francez pentru sediul nostru din Bucuresti, sector 1.

    Pozitia este full time si pe perioada nedeterminata.

    Ce beneficii pentru dvs.?

    Salariu in functie de profil si experienta + Asigurare medicala privata + decont transport + Tichete de masa

    Formare soft si sistem francez de contabilitate

    Lucrul cu clienti francezi

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite