Atlassian Engineer
Uniteam Sp. z o.o.
Timișoara, Romania
5 zile în urmă
source : Just Join IT

eazybi (nice to have)

insight (nice to have)

Python (junior)

ScriptRunner (junior)

JIRA (junior)

  • Kogo poszukujemy?
  • Szukamy Atlassian Engineera , który dołączy do kilkunastoosobowego zespołu DevOps&Atlassian w naszej firmie.

    Realizujemy mnóstwo projektów związanych z tworzeniem dedykowanych rozwiązań. Istnieje także możliwość pracy na projektach realizowanych u naszych klientów.

    Szczegóły ścieżki kariery określimy po zbadaniu doświadczenia, umiejętności i preferencji nowej osoby.

  • Główne zadania :
  • Tworzenie dedykowanych rozwiązań dopasowanych do potrzeb.
  • Konfiguracja narzędzia za pomocą natywnych mechanizmów oraz szerokiej gamy rozszerzeń.
  • Rozszerzanie aplikacji o autorskie rozwiązania przez m.in : automatyzację za pomocą skryptów, integrację aplikacji Jira z narzędziami, projektowanie / tworzenie dedykowanych rozszerzeń.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu problemów.
  • Współpraca przy rozwoju narzędzia.
  • istnieje możliwość dopasowania obowiązków do umiejętności i preferencji kandydata
  • Nasze oczekiwania :
  • Doświadczenie w administracji Jira (minimum 3 miesiące).
  • Doświadczenie w korzystaniu z pluginów Jira i Confluence .
  • Podstawowa znajomość Python / Groovy / Java.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie C1 / C2.
  • Stawka :
  • 30-55 zł / h netto na b2b.

  • Kim jesteśmy?
  • Uniteam. Jesteśmy polską firmą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Naszą specjalnością jest automatyzacja, DevOps oraz narzędzia Atlassian (jesteśmy złotym partnerem).

    Projektujemy rozwiązania dla dużych organizacji i chętnie dzielimy się wiedzą z zespołem klienta jak i wewnątrz. Zrealizowaliśmy już ponad 1000 projektów a nasz zespół liczy około 50 osób.

    Nastawiamy się na rozwój (raz na pół roku każdy z nas ma możliwość zrealizowania wybranego szkolenia technicznego), mamy realny wpływ na projekty i mamy na pokładzie wielu świetnych specjalistów!

  • Gdzie mamy siedzibę?
  • Na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Biuro jest dostępne dla chętnych a my mamy możliwość pracy zdalnej w 100%.

    Raportați această lucrare