ELECTRICIAN
SC QUICK SERVICE SRL
Constanța
2 zile în urmă
source : Infomunca

Job details - Romania

Job description - Romania

  • Descrierea jobului : - Aprovizionarea cu materiale necesare desfasurarii lucrarii;- Pregatirea sculelor si utilajelor necesare desfasurarii lucrarii;
  • Efectueaza instalatii electrice interioare si exterioare;- Efectueaza bransamente tip ENEL;- Efectueaza verificari ale instalatiilor electrice;
  • Respecta normele si procedurile de munca. Se ofera : - Mediu de lucru dinamic si placut intr-o echipa tanara;- Salariu incepand de la 2000 de lei;
  • Implicarea in proiecte de mari dimensiuni;- Posibilitatea de a lucru si a va dezvolta in cadrul unei companii in continua ascensiune, intr-
  • un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua;- Posibilitate de participare la cursuri de specializare.

    Requirements

  • Atestat ANRE - nu este obligatoriu, dar reprezinta un avantaj;- Experienta in instalatii de joasa tensiune (< 400V) - minim 1 an;
  • Experienta in bransamente cu energie electrica - minim 1 an - nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;- Experienta in verificari PRAM -
  • minim 1 an - nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj;- Experienta in automatizari - minim 1 an - nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.

    Societatea noastra are o experienta de peste 20 de ani. Suntem o firma cu personal tanar, ambitios si dornic de afirmare.

    Acum dorim sa ne marim echipa ! Daca indeplinesti cerintele, nu ezita sa aplici pentru job.

    Adaugați la favorite
    Eliminați de la favorite