Corporate Sales Representative
Telekom Romania
Satu‑Mare
3 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Echipa noastra de Vanzari B2B este in cautarea unui coleg nou pentru rolul de Reprezentant Vanzari, zona Satu Mare.

Noul nostru coleg ar trebui sa aibe :

  • Studii medii absolvite cu diploma de Bacalaureat.
  • Studiile superioare in domeniile comercial / tehnic vor constitui un avantaj.
  • Experienta de minimum 1 an in domeniul vanzarilor.
  • Experienta in domeniul vanzarilor corporate sau domeniul IT / telecom constituie un avantaj.
  • Cunostinte medii de limba engleza.
  • Permis de conducere, categoria B (fara incidente si minim 1 an vechime).
  • Disponibilitate de lucru pe teren (70% din activitate).
  • Descrierea jobului

    Viitorul nostru coleg va :

  • Gestiona si dezvolta portofoliului de clienti alocati, cu scopul de a mentine si creste veniturile generate.
  • Dezvolta relatii de afaceri puternice cu clientii din portofoliu, dar si cu viitori clienti.
  • Prospecta permanent pia.a pentru identificarea de clienti noi si pentru cresterea cotei de piata a serviciilor si produselor companiei.
  • Promova si vinde serviciile de telecomunicatii ale companiei Telekom ( internet, televiziune, telefonie mobila, telefonia fixa).
  • Iti oferim :

  • Venit peste medie, construit din : salariu fix + comisioane + bonus de volum.
  • Abonament de servicii medicale private.
  • Pachet de beneficii, oferit in functie de nevoile tale.
  • Posibilitatea de avansare prin performanta intr-o companie multinationala.
  • Training-uri de specialitate gratuite recunoscute la nivel international - Magenta Sales Excellence Training Program.
  • Posibilitatea de a te dezvolta intr-una dintre cele mai mari companii din tara.
  • Instrumente de lucru : masina, laptop, telefon.
  • Raportați această lucrare