Responsabil calitate part-time
Adecco Romania
Bistrita
‎în urmă cu 17 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare tehnice;
  • Capacitate de a interpreta desene tehnice;
  • Cunoasterea standardului IAFT 16 949 si ISO 9001;
  • Cunostinte Quality Core tools : PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA;
  • Cunostinte de limba engleza scris si vorbit;
  • Experienta pe un post similar in domeniul automotive - minim 1 an.
  • Responsabilitati :

  • Elaborarea rapoartelor de masurare pentru componentele planificate la instructiunile de control;
  • Realizarea studiilor de capabilitate, R&R;
  • Urmarirea si coordonarea activitatilor de recalificare pe produse;
  • Participarea la audit intern si pe client;
  • Participarea la studiile de fezabilitate si implementarea APQP in proiecte.
  • Beneficii :

  • salariu motivant;
  • tichete de masa;
  • asigurare medicala privata;
  • transport asigurat.
  • Raportați această lucrare