Medical Representative - Vichy & CeraVe - Bucharest
loreal
Bucharest Romania
6 zile în urmă

Descrierea jobului

  • Promovarea produselor catre medici si farmacisti
  • Implementarea strategiei de promovare a produsului : pregatirea vizitei, utilizarea tehnicilor de comunicare stabilite, raportarea vizitei
  • Organizarea de evenimente medicale, prezentari, simpozioane, conferinte
  • Este in permanenta la curent cu schimbarile aparute in piata, supervizeaza actiunile competitiei si raporteaza catre sediul central
  • Propune actiuni noi pe zona alocata care sa contribuie cresterea vanzarilor. Candidatul ideal - De preferat, dar nu obligatoriu, experienta in vanzari in domeniul farmaceutic / medical
  • Bune abilitati de comunicare si organizare
  • Abilitati bune de comunicare in limba engleza
  • Atitudine proactiva si orientare spre obtinerea rezultatelor
  • Disponibilitate pentru deplasari frecvente in teritoriu- Permis de conducere categ. B
  • Aplică