Operator Logistica - Hella Ghiroda
Hella Romania S.R.L.
Ghiroda
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Responsabilitati :

  • Receptia marfurilor conform procedurilor dupa directive bine definite
  • Aprovizionarea cu materie prima a zonei de productie
  • Pregatirea / expedierea produselor finite conform comenzilor
  • Manipulare marfa
  • Incarcare-descarcare marfa
  • Efectuarea si mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca - 5S
  • Cerinte :

  • Studii medii
  • Detinerea carnetului de ISCIR - constituie avantaj
  • Cunostinte de operare SAP constituie avantaj
  • Experienta in domeniul Automotive constituie avantaj
  • Disponibilitate de a lucra la program de 3 ture si program 12 / 24 - 12 / 48
  • Flexibilitate in ceea ce priveste rotatia pe anumite posturi si modele de schimburi
  • Persoana responsabila si disciplinata
  • Indemanare / dexteritate si atentie la detalii
  • Beneficii :

  • Pachet salarial atractiv
  • Plată dublă pentru orele suplimentare
  • Al 13-lea salariu
  • Tichete de masa si tichete cadou
  • Zi liberă aniversară
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Transport din Timisoara, Ghiroda, Giroc, Mosnita, Bucovat, Giarmata, Pischia, Fibis, Masloc, Alios
  • Raportați această lucrare