Reprezentant vânzări
Fram Nanook S.R.L.
Cluj‑Napoca
‎în urmă cu 20 ore
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Salut! Îți suntem recunoscatori pentru timpul acordat pentru a citi acest anunt. Poti citi mai departe doar daca esti parinte , deoarece cu ajutorul produselor comercializate dorim să ajutăm în primul rând părinții și copii lor.

La rândul tău, având experiență de părinte, o să le înțelegi problemele și nevoile lor.

Ești pasionat(ă) de marketing și ești interesat(ă) să te dezvolți în acest domeniu, îți plac provocările și înțelegi că "Nu" într-o vânzare este defapt începutul negocieri vânzării.

Experiență în vânzări nu este necesară, cu toate că ar ajuta, iar dacă îți începi procesul de vânzare cu întrebarea "Cum pot să-l ajut pe client?

atunci cu siguranță vom avea multe realizări împreună.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

Descrierea jobului

Responsabilitatea principala vor fi vânzările offline & online.

Identificare posibililor clienți, stabilirea intalnirlor și organizarea lor + intalnirea in sine (min 3 persoane maxim 5) sau intalniri online via Google Meet.

Follow-up telefonic post întâlnire și follow-up telefonic post vânzare.

Creare de baze de date cu posibli clienți și clienți actuali.

Follow-up clienți vânzări online.

Pregătirea pitchului de vânzare și variante pt testare A / B.

Identificare si propunerea de noi metode pentru funnel-ul de vânzări offline

Beneficiile sunt : vei avea un program fleixbil, știm că esit părinte că și noi. Un program flexibil e ceea ce ne dorim cu toții, nu-i așa?

Pachetul salarial va fi unul echitabil iar venitul poate fi influențat și de performanță i de vânzări și recurența clienților.

Raportați această lucrare