Profesor invatamant primar (Invatator)
Avenor College
Bucuresti
6 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Avenor College angajează pentru anul școlar următor Profesor învățământ primar (învățător).

Cerinţe pentru postul de Profesor învățământ primar :

  • studii de specialitate pentru a preda în învățămânul primar;
  • minimum 2 ani de experienţă (constituie avantaj experienţa într-o şcoală / grădiniță particulară sau internaţională);
  • persoană deschisă spre nou, cu pasiune pentru educaţie, preocupată de pedagogia modernă;
  • cunoştinţe de operare pe calculator;
  • cunoaşterea foarte bună a limbii engleze;
  • Descrierea jobului

    Responsabilități specifice postului de învățător la clasă :

  • susținerea activităților instructiv- educative;
  • pregătirea planificărilor, a planurilor de lecție şi a materialelor didactice aferente;
  • managementul clasei în activitățile desfășurate;
  • Oferim :

  • oportunitatea de a vă perfecţiona neîncetat, prin traininguri de specialitate, alături de cei mai buni;
  • oportunitatea de a munci într-o echipă entuziastă, tanără, într-o şcoală modernă, cu colective reduse de elevi;
  • ocazia de a transforma o meserie într-o veritabilă profesie şi într-o carieră promiţătoare;
  • pachet salarial motivant.
  • Deoarece suntem o instituție de învățământ și luăm foarte în serios datoria noastră față de toți elevii, procedura noastră de recrutare include verificarea referințelor din CV cu angajatorii anteriori, precum și solicitarea cazierului judiciar și a adeverinței de integritate.

    Alinierea la GDPR : Prin trimiterea CV-ului către adresele noastre de înregistrare vă manifestați ACORDUL EXPLICIT pentru procesarea datelor dumneavoastră doar în scopurile impuse prin legislația muncii.

    În conformitate cu Politica noastră de confidentialitate, Avenor College prelucreaza date cu caracter personal ale candidaților doar în scopuri reglementate prin Codul Muncii sau alte activități pentru care există un temei legal.

    Prin politica noastră internă de minimizare a perioadei de procesare a datelor personale, vă garantăm faptul că în cazul în care nu sunteți admis pentru poziția pentru care ați aplicat, CV-ul dvs.

    va fi păstrat în cele mai depline condiții de siguranță, pe o perioadă de 6 luni de la depunerea candidaturii.

    Raportați această lucrare