Agenta turism fara experienta
TOTAL REISEN & JAGD SRL
București
1 zi în urmă
source : Infomunca

Job details - București

Job description - București

Responsabilitati : - procesarea cererilor de oferte turistice- corespondenta cu clientii INFORMARI, FACTURI etc- procesarea rezervarilor - operarea in sisteme online specifice- generarea documentelor de calatorie si a documentelor fiscale - inregistrarea facturilor de la furnizori si a incasarilor de la clienti- prospectarea pietei si colectarea feedback de la clienti in vederea optimizarii serviciilor turistice Beneficii : - mediu de lucru profesionist- atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva- bonusuri in functie de performanta

Requirements

  • cunostinte de limba engleza- abilitati de comunicare, vanzare si negociere- capacitate de a lucra constructiv in echipa- entuziasm, amabilitate, organizare si determinare pozitiva in realizarea activitatilor zilnice
  • Aplică