GESTIONAR
S.C. SEKO SIETA S.R.L.
Cluj‑Napoca
1 zi în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Absolvent minim studii medii

Experiența anterioara intr-o pozitie similara

Capacitate de planificare si organizare

Cunoştinţe de operare calculator, sistem WMS

Avantaj - autorizatie ISCIR

Descrierea jobului

  • Verifica cantitativ si calitativ marfa primita in gestiune;
  • Responsabil de corectitudinea stocurilor scriptice si fizice din depozit;
  • Responsabil pentru buna desfasurare a circulatiei marfurilor (descarcare, manipulare, depozitare, livrare);
  • Opereaza in sistemul WMS si in sistemul intern ERP;
  • Responsabil de ordinea, inregistrarea si etichetarea produselor depozitate;
  • Pregateste produsele finite pentru livrare;
  • Raportați această lucrare