HS&E Specialist - Brașov
GI GROUP STAFFING COMPANY S.R.L.
Brasov
5 zile în urmă
source : EJOBS GROUP

Candidatul ideal

Gi Group România recrutează Specialist în domeniul securității și sănătății în muncă pentru partenerul său, producător de ambalaje din carton ondulat pentru diferite industrii, din Parcul Industrial Ghimbav.

Pentru a te potrivi acestui job trebuie să ai :

  • Studii superioare tehnice;
  • Minim 2 ani experiență;
  • Cursuri de specialitate;
  • Calități de leadership;
  • Capacitate de analiză, spirit de ordine și disciplină.
  • Descrierea jobului

    Ce responsabilități vei avea :

  • Să asiguri respectarea legislației și regulamentului intern și aplicabilitatea lor;
  • Să implementezi sisteme de monitorizare a securității și sănătății în muncă;
  • Să elaborarezi și să implementezi procese, metode și instrumente pentru măsurarea, evaluarea și monitorizarea performanțelor SSM;
  • Să răspunzi de organizarea, motivarea, instruirea și urmărirea alcătuirii și menținterii componenței serviciului;
  • Să supraveghezi activitatea de pregătire pentru situațiile de urgență.
  • Ce beneficii vei avea :

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei / zi;
  • Transportul asigurat din Brașov;
  • Primă de Paște și Crăciun;
  • Prime / bonusuri în funcție de rezultate.
  • Pentru mai multe detalii, sunați la numărul de telefon 0756 160 797 sau așteptăm CV-ul pe adresa de e-mail daniela.resmerita gigroup.com.

    Raportați această lucrare