Sudori si lacatusi pentru atelier confectii metalice
Belvedere Company
Alt Oras, Romania
‎în urmă cu 14 ore
source : BizooJobs

Descrierea postului

INGINER & MAISTRU - PENTRU - coordonarea, functionarea, organizarea - SECTIE / ATELIER CONFECTII METALICE

SUDORI - CU EXPERIENTA IN SUDURA ELECTRICA

LACATUSI - CONFECTII METALICE - CU ABILITATI DE SUDOR

DESCRIEREA ACTIVITATII -

FIRMA - CONSTRUCT-CONFEX COMPANY ,,BELVEDERE?? DRAGASANI

  • Realizarea de structuri si constructii metalice prin asamblarea de profile rectangulare, tabla sau tevi metalice;
  • Executia diferite produse / repere specifice confectii metalice, din profile si tevi metalice ori tabla de diferite dimensiuni
  • dupa desen / schite, incepand cu pregatirea materialului , executie, sudura, finisare, montaj.

    Cerinte

  • Cerinte : - experienta in domeniul confectiilor metalice ;
  • cunostinte de interpretare desen tehnic ;
  • experienta si cunostinte de lacatuserie ;
  • experienta si cunostinte de sudura electrica;
  • experienta in utilizarea masinilor si uneltelor specifice;
  • capacitate de lucru in echipa ;
  • apt pentru a lucra la inaltime ;
  • inovatie si creativitate;
  • orientare spre nevoile clientului;
  • preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual.
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

    Beneficii : - Se asigura contract de munca pe termen nelimitat (carte de munca)

  • Salariu atractiv 200-400 euro in functie de experienta si lucrarile executate.
  • Retribuirea se face in acord la produse si lucrarile executate de acesta ;
  • SE ASIGURA ECHIPAMENT DE PROTECTIE / MUNCA
  • Asigurare Medicala dupa 6 luni de activitate ;
  • Se asigura comunicare si spirit de echipa
  • SE CERE SI SE ASIGURA SERIOZITATE
  • Raportați această lucrare