Tehnician diagnoza auto computerizata - Pantelimon
Th Trucks S.R.L.
Pantelimon, Romania
‎în urmă cu 20 ore
source : MyNextJob

TH TRUCKS SRL , unic importator DAF in Romania, recruteaza pentru echipa din Pantelimon, pentru rolul de Tehnician diagnoza auto computerizata .

Responsabilitati :

1. Efectueaza diagnosticare si interpretare simpla si complexa, electrica, electronica si electromecanica

2. Efectueaza lucrari de reparatii conform planificarilor

3. Asigura suport tehnicienilor mecanici in diagnosticarea si remedierea defectiunilor

4. Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice

Cerinte :

Studii medii / superioare

Cunostinte de operare PC, Windows, Internet

Cunostinte solide de diagnoza

Minimum 5 ani experienta in service auto

Abilitati de lucru individual si in echipa

Eficient, operativ, perseverent, pasionat de noile tehnologii auto

Posesor carnet de conducere categoria B

Beneficii :

Pachet salarial atractiv

Training permanent

Mediu de lucru profesionist

Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

TH TRUCKS SRL parte a Turbo’s Hoet Group, cu sediul central in Belgia, recruteaza pentru echipa din Pantelimon, pentru rolul de Electromecanic auto cu raportare directa catre Seful de atelier.

TH TRUCKS va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa de profesionisti, fiind in cautarea unui candidat interesat de o provocare profesionala.

Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie

Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare

Executa lucrari de intretinere si reparatii atat de mecanica cat si electrica auto

Efectueaza reparatii in regim de depanare pe traseu sau la sediul clientului

Intretine curatenia la locul de munca

Cerinte :

Certificat de calificare in domeniu

Minimum 3 ani experienta intr-un post similar

Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza

Abilitati de lucru individual si in echipa, atentie la detalii

Beneficii :

Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul aplicand la acest anunt..

  • Relatii suplimentare se pot obtine la telefon 0372 200 117, 0372 200 026.
  • Raportați această lucrare